Fuat AYDOĞDU
Özgürlük insanlara medeniyetin bir armağanı değildir. Hiç medeniyet yokken insanoğlu çok daha özgürdü.
» » Resfebe Çözelim Youtube Video Serisi

Resfebe Çözelim Youtube Video Serisi

Resfebe Çözelim Youtube Video Serisi Yazısı Resmi
Resfebe Çözelim Youtube Video Serisi Yazısı Resmi
Merhaba Sevgili Resfebeseverler,

Sizlere güzel bir haberim var bir tutku olan Resfebe oyunu için yeni bir seri hazırlığına giriştim. Bildiğiniz üzere Türkiye'nin en kaliteli ve özgün resfebelerinin bulunduğu www.resfebeturkiye.com sitesini uzun bir zamandan beri güncellememiştim. İşlerimin yoğunluğundan ötürü bu güncellemeyi yapmak anca şimdiyi bulabildi. Resfebe Türkiye Web sitesinde yer alan resfebelere her gün yeni resfebeler eklemeye devam ediyorum. Ancak sizi sevindirecek asıl haber bu değil!!!

Resfebe Türkiye Web sitesinde yer alan resfebelerin cevapları için whatsapp destek hattımızda her gün onlarca mesaj gelmekte. Sitemizin takipçilerinin her sorusuna yanıt versek de bazen iş yoğunluğumuzdan dolayı resfebe cevaplarını arkadaşlarımıza iletemiyoruz. Biz de bu sorunun önüne geçmek için Fuat AYDOĞDU Youtube Kanalımız'dan www.resfebeturkiye.com sitesindeki resfebelerin yanıtlarını her videoya beş resfebe düşecek şekilde video serisi haline getirdik. 

Şu anda 15 adet videonun çekimlerini gerçekleştirdik. Aşağıya bu videoların linklerini yerleştireceğiz. Bir başka kolaylık olarak da www.resfebeturkiye.com sitemizdeki resfebelerin sayfalarına geldiğinizde "CEVAP VİDEOSU" şeklinde bir linkle Youtube Kanalımıza bir bağlantı gerçekleştirdik. Bu bağlantı sayesinde whatsapp destek hattımıza gerek kalmadan ilgili resfebenin cevabına ulaşabileceksiniz. Bu güzel uygulamamızı beğendiyseniz lütfen Youtube Kanalımızdaki Resfebe videolarının altına yorum yazmayı unutmayınız.